
DeWALT DCMCS575X1-XJ je najzmogljivejša akumulatorska verižna žaga v FLEXVOLT ponudbi DeWALT. Model uporablja profesionalni 50 cm Oregon meč ter novo generacijo brezkrtačnega motorja za zelo visoko zmogljivost pri podiranju, razrezu drv in zahtevnih gozdarskih opravilih.
Žaga je zasnovana kot resna alternativa klasičnim 50cc bencinskim modelom, vendar brez goriva, dima, zagonskih težav in zahtevnega vzdrževanja.
DCMCS575X1-XJ uporablja zmogljiv brezkrtačni motor, ki razvije približno do 3000 W moči in omogoča hitro rezanje debelejših hlodov ter zahtevnih lesenih konstrukcij. Optimizirana hitrost verige 13,5 m/s izboljša navor ter zmanjša možnost zatikov pri večjih obremenitvah.
Velik 50 cm Oregon meč omogoča visoko rezalno kapaciteto, kovinski oporni zobniki pa izboljšajo nadzor in stabilnost pri delu. Profesionalni sistem napenjanja verige zagotavlja zanesljivo nastavitev napetosti med uporabo.
Sistem avtomatskega mazanja verige zmanjšuje obrabo meča in verige ter podaljšuje življenjsko dobo celotnega sistema rezanja. Ergonomsko oblikovan gumiran ročaj zmanjšuje utrujenost pri daljšem delu.
Primerna za:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DCMCS575X1-XJ |
| Napetost | 54 V XR FLEXVOLT |
| Tip motorja | Brezkrtačni |
| Moč | približno 2100–3000 W |
| Dolžina meča | 50 cm / 20" |
| Veriga | Oregon |
| Hitrost verige | 13,5 m/s |
| Korak verige | 3/8" |
| Mazanje verige | Samodejno |
| Napenjanje verige | Profesionalno |
| Kapaciteta olja | 110–120 ml |
| Teža | približno 5,0–5,7 kg |
| Akumulator | DCB547 9.0Ah FLEXVOLT |
| Polnilnik | DCB118 |
| EAN | 5035048751619 |