
DeWALT DCB183 je kompakten in lahek XR Li-Ion akumulator kapacitete 2,0 Ah, namenjen vsem DeWALT XR 18V akumulatorskim orodjem. Zaradi odličnega razmerja med težo in zmogljivostjo je idealen za vsakodnevna montažna dela, uporabo nad glavo ter delo z lažjimi stroji, kjer je pomembna nizka teža orodja. Vgrajena elektronika ščiti akumulator pred pregrevanjem, preobremenitvijo in globokim praznjenjem.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DeWALT DCB183 |
| Serija | XR |
| Napetost | 18 V |
| Kapaciteta | 2,0 Ah |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Teža | približno 0,35–0,40 kg |
| LED indikator | DA |
| Združljivost | Vsa DeWALT XR 18V orodja |
| Polnilci | Vsi DeWALT XR polnilci |