
DeWALT DCM575N je zmogljiva akumulatorska verižna žaga 54V XR FLEXVOLT (solo verzija), zasnovana za profesionalno uporabo pri rezanju lesa, gradbenih konstrukcij in vrtnarskih delih.
Poganja jo brezkrtačni (brushless) motor, ki zagotavlja visoko učinkovitost, daljšo življenjsko dobo in manj segrevanja. Žaga dosega hitrost verige 15 m/s, kar omogoča hitro in učinkovito rezanje tudi debelejših kosov lesa.
Z 40 cm mečem in verigo (Oregon) ter zmogljivo FLEXVOLT baterijo (ni priložena) omogoča do približno 65 rezov (6x6”) na eno polnjenje, kar jo postavlja ob bok bencinskim modelom – brez izpušnih plinov in zaganjanja na vrvico.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Napetost | 54 V (XR FLEXVOLT) |
| Tip motorja | Brushless |
| Dolžina meča | 40 cm |
| Hitrost verige | 15 m/s |
| Kapaciteta olja | cca 110–120 ml |
| Teža | cca 4,4 – 5,6 kg |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Baterija | Ni priložena |
⚠️ Akumulator in polnilec: nista priložena (solo verzija)