
Bosch GDI59-65D (06019P9300) je profesionalni akumulatorski vibrator za beton z visokofrekvenčnim sistemom in integriranim motorjem v vibracijski glavi. Zaradi večje 59 mm glave zagotavlja izredno učinkovito zbijanje večjih količin betona pri ploščah, temeljih in industrijskih aplikacijah.
Bosch GDI59-65D je napreden profesionalni vibrator za beton, zasnovan za hitro in učinkovito odstranjevanje zračnih mehurčkov iz sveže vlitega betona.
Za razliko od klasičnih vibratorjev:
Motor, integriran neposredno v vibracijski glavi, omogoča:
Visokofrekvenčni sistem dosega:
Večja 59 mm glava zagotavlja:
Ločen (decoupled) ročaj zmanjšuje:
Robustna konstrukcija IP67 in termična zaščita omogočata:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Bosch Professional |
| Model | GDI59-65D |
| Koda | 06019P9300 |
| Tip | Aku. vibrator za beton |
| Vibracijska frekvenca | 11.600 vpm |
| Frekvenca | 200 Hz |
| Premer glave | 59 mm |
| Dolžina gibljive cevi | 0,65 m |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Centrifugalna sila | do 4300 N |
| Zaščita | IP67 |
| Teža | cca 8 kg |
❗ Pogonska enota in baterijski sistem se kupita ločeno.