
Bosch GDI50-65D (06019P9200) je profesionalni akumulatorski vibrator za beton z visokofrekvenčnim sistemom in motorjem integriranim v vibracijski glavi. Namenjen je učinkovitemu zbijanju betona pri ploščah, temeljih in večjih betonskih površinah brez potrebe po frekvenčnih pretvornikih ali dolgih kablih.
Bosch GDI50-65D je napreden akumulatorski vibrator za beton, zasnovan za hitro in učinkovito odstranjevanje zračnih mehurčkov iz svežega betona.
Za razliko od klasičnih sistemov:
Motor vgrajen neposredno v vibracijsko glavo omogoča:
Visoka frekvenca vibriranja:
Ločen (decoupled) ročaj zmanjšuje:
Robustna konstrukcija z zaščito IP67 in termično zaščito zagotavlja:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Bosch Professional |
| Model | GDI50-65D |
| Koda | 06019P9200 |
| Tip | Aku. vibrator za beton |
| Vibracijska frekvenca | 11.600 vpm |
| Frekvenca | 200 Hz |
| Premer glave | 50 mm |
| Dolžina gibljive cevi | 0,65 m |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Centrifugalna sila | do 3000 N |
| Zaščita | IP67 |
| Teža | cca 7,6 kg |
❗ Pogonska enota in baterijski sistem se kupita ločeno.