
Bosch GDI38-500 (06019P9400) je profesionalni akumulatorski vibrator za beton z visokofrekvenčnim sistemom in integriranim motorjem v vibracijski glavi. Zaradi 38 mm glave in 5 m cevi je idealen za vertikalne aplikacije, gostejšo armaturo ter delo v stenah in stebrih.
Bosch GDI38-500 je napreden profesionalni vibrator za beton, zasnovan za učinkovito odstranjevanje zračnih mehurčkov iz svežega betona pri stenah, stebrih in drugih armiranobetonskih konstrukcijah.
Za razliko od klasičnih sistemov:
Motor, integriran neposredno v vibracijski glavi, omogoča:
Visokofrekvenčni sistem zagotavlja:
38 mm glava je posebej primerna za:
Robustna konstrukcija z zaščito IP67, utrjeno vibracijsko glavo in termično zaščito omogoča:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Bosch Professional |
| Model | GDI38-500 |
| Koda | 06019P9400 |
| Tip | Aku. vibrator za beton |
| Premer glave | 38 mm |
| Dolžina cevi | 5 m |
| Frekvenca | 200 Hz |
| Vibracijska frekvenca | 11.600 vpm |
| Vibracije pod obremenitvijo | cca 10.600 vpm |
| Centrifugalna sila | do 1800 N |
| Zaščita | IP67 |
| Teža | cca 8,6 kg |
❗ Pogonska enota in baterijski sistem se kupita ločeno.