Akumulatorski udarni vijačnik DeWalt DCF900P2T

Šifra:
DW DCF900P2T
Akumulatorski udarni vijačnik DeWalt DCF900P2T
Akumulator: 2x 18V/5.0Ah, Polnilnik, Kovček
Napetost akumulatorja: 18 V XR
Navor privijanja: 1.396 Nm
Odvijalni navor: 1.898 Nm
Št. vrtljajev: 2.300 min⁻¹
Število udarcev: 2.200 min⁻¹
Vpenjalo: 1/2" kvadrat, hog ring
Popust:
18 % ( 78,31 € )
Cena z DDV:
366,58 €
Najnižja cena v 30 dneh
444,92 €
Zaloga
Ni na zalogi
Dobavni rok
14 dni
Pinterest
DODAJ V KOŠARICO

DeWalt DCF900P2T – akumulatorski udarni ključ 1/2" z visokim navorom 18 V XR

⚡ Hiter pregled

  • Navor privijanja: 1.396 Nm.
  • Odvijalni navor: 1.898 Nm.
  • Št. vrtljajev: 2.300 min⁻¹.
  • Komplet: 2 akumulatorja 18 V XR 5,0 Ah (DCB184), polnilnik in kovček TSTAK.

📝 Opis izdelka

DeWalt DCF900P2T je akumulatorski udarni ključ 1/2" z visokim navorom iz serije 18 V XR z brezkrtačnim motorjem. Za težko vzdrževanje, tovornjake in kmetijsko mehanizacijo. Komplet vključuje 2 akumulatorja 18 V XR 5,0 Ah (DCB184), polnilnik in kovček TSTAK.

💡 Za koga je primeren

Za težko vzdrževanje, tovornjake in kmetijsko mehanizacijo. Za primerjavo s sorodnimi modeli si oglejte tabelo spodaj.

✅ Prednosti

  • Brezkrtačni motor
  • Natančni način s 4-stopenjskim stikalom
  • LED-osvetlitev z zakasnitvijo
  • Obroč hog ring

🛠️ Uporaba

Vstavite akumulator, vstavite nastavek, izberite način in smer vrtenja ter privijajte.

📊 Tehnični podatki

PodatekVrednost
ModelDCF900P2T
Napetost18 V XR
Motorbrezkrtačni
Navor privijanja1.396 Nm
Odvijalni navor1.898 Nm
Št. vrtljajev2.300 min⁻¹
Število udarcev2.200 min⁻¹
Vpenjalo1/2" kvadrat, hog ring

🆚 Primerjava s sorodnimi modeli

ModelKljučni podatek
DCF9001.396 Nm
DCF899950 Nm
DCF891812 Nm

⚖️ DeWalt ali Makita?

Če že uporabljate akumulatorje Makita, si oglejte podoben model: Makita TW001G. Pri nas prodajamo obe znamki – izberite tisto, katere akumulatorje že imate, in prihranite pri nakupu novih. Z veseljem svetujemo.

📦 Obseg dobave

DelKoličinaŠifra
Akumulatorski udarni ključ 1/2" z visokim navorom DeWalt DCF900P2T1DCF900P2T
Akumulator 18 V XR 5,0 Ah (DCB184)2DCB184
Polnilnik1–
Kovček TSTAK1–

🔁 Na voljo tudi kot

🔋 Primerni akumulatorji in polnilniki

Orodje deluje z vsemi akumulatorji DeWalt 18 V XR, POWERSTACK in FLEXVOLT (v 18 V načinu).

Akumulator / polnilnikŠifra
Akumulator 18 V XR 2,0 AhDCB183
Akumulator 18 V XR 4,0 AhDCB182
Akumulator 18 V XR 5,0 AhDCB184
Akumulator 18 V POWERSTACK 5,0 AhDCBP518
Akumulator FLEXVOLT 18/54 V 6,0 AhDCB546
Akumulator FLEXVOLT 18/54 V 9,0 AhDCB547
Polnilnik 10,8–18 V, 4 ADCB115
Hitri polnilnik 12/18 V (tudi FLEXVOLT), 4 ADCB1104
Hitri polnilnik 18/54 V FLEXVOLT, 8 ADCB118

❓ Pogosta vprašanja

Ali ima DeWalt DCF900 brezkrtačni motor?
Da – več moči, daljši čas delovanja in skoraj brez vzdrževanja.

Kateri akumulator potrebujem za DCF900?
Ustreza vsak akumulator DeWalt 18 V XR (npr. DCB184 5,0 Ah), POWERSTACK ali FLEXVOLT.

Kaj je v kompletu?
2 akumulatorja 18 V XR 5,0 Ah (DCB184), polnilnik in kovček TSTAK.

Ali nudite servis za DeWalt?
Da, v Robeksu nudimo servis in popravilo ročnega orodja.

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih