
DeWALT DCMAS5713N-XJ je profesionalni akumulatorski FLEXVOLT vrtni sistem z deljivo “Split Boom” konstrukcijo, namenjen uporabi različnih nastavkov:
Poganja ga zmogljiv:
DCMAS5713N uporablja napredno FLEXVOLT tehnologijo in visoko učinkoviti brezkrtačni motor, ki omogoča:
Sistem “Split Boom” omogoča hitro menjavo nastavkov preko hitrega priklopa, zato lahko ena pogonska enota nadomesti več različnih vrtnih strojev. Združljiv je z DeWALT nastavki:
38 cm delovna širina in patentirani prenos zagotavljata konstantno hitrost tudi pod obremenitvijo. Naprava ima:
Primeren za:
Odlična rešitev za uporabnike, ki želijo en pogonski sistem za več vrtnih opravil.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DCMAS5713N-XJ |
| Sistem | XR FLEXVOLT |
| Napetost | 54 V |
| Tip motorja | Brezkrtačni |
| Tip sistema | Split Boom |
| Delovna širina | 38 cm |
| Hitrost vrtenja | do 5.400–5.800 min⁻¹ |
| Premer nitke | 2.0 mm |
| Podajanje nitke | Bump Feed |
| Št. hitrosti | 2 |
| Variabilni sprožilec | DA |
| Deljiva os | DA |
| Teža | cca 5.4 kg |
| EAN koda | 5035048737019 |