
DeWALT DT10302-QZ je profesionalni krožni žagin list serije Extreme Runtime, zasnovan za hitro in učinkovito rezanje lesa z akumulatorskimi in električnimi krožnimi žagami. Optimizirana geometrija zob omogoča manjšo porabo energije, hitrejše rezanje ter daljši čas delovanja baterije pri akumulatorskih orodjih.
List uporablja ultra tanek rez in visokokakovostne karbidne zobne konice, ki zagotavljajo dolgo življenjsko dobo ter čiste in natančne reze v masiven les, konstrukcijski les, OSB, MDF in druge lesene materiale. Posebne proti-vibracijske reže zmanjšujejo hrup in izboljšujejo stabilnost med rezanjem.
Zaradi 24 zob je list idealen za hitre vzdolžne in univerzalne reze pri tesarskih, montažnih in gradbenih delih. Kompatibilen je z večino krožnih žag premera 165 mm z izvrtino 20 mm.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DeWALT DT10302-QZ |
| Tip izdelka | Krožni žagin list |
| Premer lista | 165 mm |
| Premer izvrtine | 20 mm |
| Število zob | 24T |
| Debelina reza | 1,65 mm |
| Debelina telesa | 1,0 mm |
| Geometrija zob | ATB |
| Material zob | Karbid |
| Primerno za | Les, OSB, MDF |
| Tip reza | Hitri univerzalni rezi |
| Maks. hitrost vrtenja | 7000 min⁻¹ |
| EAN | 5035048095638 |