
DEWALT DWS5025-XJ je originalna zaščitna transportna torba za DEWALT vodilne letve. Namenjena je varnemu shranjevanju in enostavnemu prenašanju vodil DWS5021 (1000 mm) in DWS5022 (1500 mm). Torba učinkovito ščiti vodila pred poškodbami, prahom in umazanijo med transportom ali skladiščenjem.
✅ Originalni DEWALT dodatek
✅ Primerna za vodila 1000 mm in 1500 mm
✅ Ščiti vodila pred poškodbami
✅ Nastavljiv ramenski pas za lažje prenašanje
✅ Kakovostna najlonska konstrukcija
✅ Dvojna zadrga za hitro odpiranje
✅ Dodaten sprednji žep za dodatke
✅ Profesionalna rešitev za transport vodil
DEWALT DWS5025-XJ je robustna transportna torba, posebej zasnovana za DEWALT sistem vodilnih letev. Izdelana je iz trpežnega najlona, ki zagotavlja dobro zaščito vodil pred praskami, udarci in umazanijo med prevozom ali skladiščenjem.
Torba omogoča shranjevanje vodil DWS5021-XJ (1000 mm) ter DWS5022-XJ (1500 mm). Zaradi praktičnega ramenskega pasu in ročajev je prenašanje bistveno enostavnejše, še posebej pri montažnih delih na terenu.
Sprednji žep omogoča dodatno shranjevanje spojnikov, spon, listov žage ali drugega pribora za DEWALT TrackSaw sistem. Dvojna kakovostna zadrga zagotavlja hitro odpiranje in dolgo življenjsko dobo torbe.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DEWALT DWS5025-XJ |
| Tip | Transportna torba za vodila |
| Material | Najlon |
| Dolžina | 1524–1550 mm |
| Širina | 250–305 mm |
| Globina | 25 mm |
| Teža | cca 0,78–0,86 kg |
| Združljivost | DWS5021 / DWS5022 |
| Zapiranje | Dvojna zadrga |
| EAN | 5035048191309 |