
Bosch PRO GCR 180 (II) (0601190400) je profesionalno stojalo za diamantne vrtalne sisteme, zasnovano za stabilno in natančno diamantno vrtanje v beton, opeko in armiran beton. Robustna aluminijasta konstrukcija z možnostjo nagiba do 45° omogoča profesionalno uporabo pri zahtevnih inštalacijskih delih.
Bosch PRO GCR 180 (II) je prvo Boschevo polno profesionalno stojalo za diamantne vrtalnike, razvito za uporabo z modeli:
Trpežen aluminijast steber z visoko torzijsko trdnostjo omogoča:
Možnost nagiba do 45° omogoča:
Sistem vključuje:
60 mm hitri vpenjalni sistem omogoča:
Kombinirano podnožje omogoča:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Bosch Professional |
| Model | PRO GCR 180 (II) |
| Koda | 0601190400 |
| Tip | Stojalo za diamantni vrtalnik |
| Hod vrtanja | 495 mm |
| Delovna dolžina Z-osi | 475 mm |
| Nagib | do 45° |
| Vpenjalni premer | 60 mm |
| Konstrukcija | Aluminij |
| Teža | cca 13,2 kg |