
DEWALT DWHT83832-1 je profesionalna paralelna mizarska spona dolžine 1200 mm, zasnovana za zahtevna mizarska dela, lepljenje velikih lesenih elementov in izdelavo pohištva. Paralelna konstrukcija omogoča enakomeren pritisk po celotni površini, visoka sila stiskanja do 680 kg pa zagotavlja maksimalno stabilnost in natančnost pri delu.
✅ Profesionalna paralelna izvedba
✅ Dolžina 1200 mm za velike obdelovance
✅ Izjemna sila stiskanja do 680 kg
✅ Enakomeren pritisk po celotni površini
✅ Globina čeljusti 95 mm
✅ Ergonomski bi-material ročaj
✅ Gladke čeljusti proti poškodbam materiala
✅ Robustna jeklena konstrukcija
DEWALT DWHT83832-1 je zasnovana za profesionalno obdelavo lesa, kjer sta ključni natančnost in močna sila stiskanja. Paralelna zasnova čeljusti omogoča popolnoma enakomeren pritisk po celotni površini obdelovanca, kar je posebej pomembno pri lepljenju lesenih plošč, izdelavi pohištva in montaži večjih konstrukcij.
Robustna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo in visoko odpornost proti zvijanju tudi pri velikih obremenitvah. Gladke velike čeljusti pomagajo preprečevati poškodbe občutljivih lesenih površin med stiskanjem.
Ergonomski quad-lobe bi-material ročaj omogoča močan oprijem ter učinkovito ustvarjanje velike sile stiskanja. Zaradi dolžine 1200 mm je model idealen za večje mizarske projekte, lepljenje masivnih plošč ter profesionalno izdelavo pohištva.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DEWALT DWHT83832-1 |
| Tip | Paralelna mizarska spona |
| Dolžina | 1200 mm / 48" |
| Globina čeljusti | 95 mm |
| Maks. sila stiskanja | do 680 kg / 1500 lbs |
| Material konstrukcije | Jeklo |
| Material ročaja | Bi-material |
| Tip čeljusti | Gladke paralelne čeljusti |
| Namen uporabe | Mizarska in montažna dela |
| EAN | 3253560838324 |