
Milwaukee 4933472114 oziroma M12 RCDAB+ je profesionalni akumulatorski DAB+ radio z integriranim polnilnikom za M12 baterije, Bluetooth povezavo in možnostjo napajanja preko 230 V ali M12 akumulatorjev. Namenjen je uporabi na gradbiščih, v delavnicah in pri montažnih delih.
Milwaukee M12 RCDAB+ je kompaktni profesionalni radio za delovišče z visokokakovostnim zvočnikom in visokotoncem za čist in močan zvok tudi v zahtevnih delovnih okoljih. Digitalni DAB+ ter AM/FM sprejemnik z naprednim procesorjem zagotavlja zelo dobro kakovost sprejema in jasnost signala.
Integriran Bluetooth® sprejemnik omogoča:
Vgrajen polnilnik omogoča:
Radio podpira:
IP54 zaščita zagotavlja:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Milwaukee |
| Koda | 4933472114 |
| Model | M12 RCDAB+ |
| Sistem | M12 |
| Napetost | 12 V |
| Tip | Radio + polnilnik |
| Radio frekvence FM | 87.5 – 108 MHz |
| Radio frekvence DAB+ | 174 – 240 MHz |
| Radio frekvence AM | 522 – 1620 kHz |
| Bluetooth | DA |
| Doseg Bluetooth | do 30 m |
| USB polnjenje | DA |
| Zaščita | IP54 |
| Teža | cca 1,9 kg |
❗ Brez baterije in polnilca (M12 RCDAB+-0)