
DeWalt DWS780 je profesionalna 305 mm (12˝) dvojno nagibna potezna zajeralna žaga z močnim 1675 W motorjem, XPS senčnim sistemom prikaza reza in izredno veliko kapaciteto rezanja. Namenjena je natančnemu rezanju lesa, letev, konstrukcijskega materiala, laminata in zahtevnim montažnim delom.
DeWalt DWS780 velja za eno najbolj priljubljenih profesionalnih poteznih zajeralnih žag v DeWalt ponudbi. Zaradi velike rezalne kapacitete, robustne konstrukcije in zelo natančnega XPS sistema je odlična izbira za tesarje, monterje, mizarje in gradbišča.
Močan 1675 W motor z do 3800 obr./min omogoča:
Integriran XPS sistem:
Velika kapaciteta rezanja omogoča:
Dvojni nagib glave do 49° levo/desno:
Natančen sistem vodil z linearnimi ležaji:
Sistem odsesovanja zajame večino žagovine in:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | DeWalt |
| Model | DWS780 |
| Tip | Potezna zajeralna žaga |
| Moč | 1675 W |
| Št. vrtljajev | 3800/min |
| Premer rezila | 305 mm |
| Luknja rezila | 30 mm |
| Nagib glave | 49° / 49° |
| Zajeralni kot | 60° desno / 50° levo |
| Maks. rez 90°/90° | 303 × 110 mm |
| Maks. rez 45°/90° | 268 × 63 mm |
| Teža | cca 25,5 kg |