Linijski laser Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG, 0601065B01
Šifra:
BO 0601065B01
-22%
V kovčku, brez akumulatorja in polnilnika
Stara cena z DDV:
Popust:
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Zaloga
Na zalogi
Dobavni rok
1 - 5 dni
Pinterest
DODAJ V KOŠARICO
Opis izdelka:
- EXPERT EXLL18V-120-33CG za natančnost na zahtevnih gradbiščih.
- Delovno območje do 120 m.
- Trojni vir napajanja za menjavo med 18 V/12 V in alkalnimi baterijami C brez prekinitev dela.
- Gumijasto ohišje in laserska okna IP65 za odpornost proti vodi, prahu in udarcem.
- Osvetljena tipkovnica v kotu za posamezne laserske linije in držalo z magneti za varno namestitev.
- Fina nastavitev navpične linije brez izgube referenčne točke.
Tehnični podatki:
Napetost akumulatorske baterije: 18,0 V, 12V ali 4 x 1,5 V LR14 (C)
Laserska dioda: 500–540 nm, < 10 mW
Delovna temperatura: -10 – 40 °C
Temperatura skladiščenja: -20 – 70 °C
Razred laserja: 2
Delovno območje, vrednost: 35 m
Delovno območje s sprejemnikom: 120 m (polmer)
Nivelirna natančnost: ± 0,3 mm/m
Samonivelirno območje: ± 4°
Čas niveliranja: 3 s
Električno napajanje: 12V ali 18 V litij-ionska akumulatorska baterija ali 4 x 1,5 V LR14 (C)
Navoj stojala: 1/4" in 5/8"
Teža, pribl.: 1.3 kg
Barva laserske linije: zelena
Projekcija: 3 x 360-stopinjska linija
Združljivi laserski sprejemniki: LR 7
Teža z alkalnimi baterijami: 1.8 kg
Čas obratovanja, maks.:
- 24 ur (18-V litij-ionska akumulatorska baterija 4,0 Ah)
- 8 h (12 V 2 Ah Li-Ion)
- 8 ur (4 x C, v načinu za varčevanje z energijo) v načinu delovanja s 3 linijami
Obseg dobave:
- 1x Linijski laser Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG
- Brez akumulatorja in polnilca
- 1x L-BOXX 136: 1 600 A01 2G0
- 1x Laserska tarča
- 1x Sponka za strop DK 20 Professional: 1 608 M00 C4C
Sorodni izdelki
    -22%
    Akumulator: 1x 18V/4.0Ah EXBA 18V-40
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    Zaloga
    Ni na zalogi
    -22%