
DEWALT DT4586-QZ je profesionalni EXTREME samovlečni Forstner sveder premera 68 mm za hitro, natančno in čisto vrtanje velikih odprtin v les, MDF, OSB plošče, iverico ter mavčne plošče. Zaradi agresivne samovlečne konice omogoča hitro napredovanje skozi material z manj napora pri delu.
DEWALT DT4586-QZ uporablja 3 ekstra ostre rezalne robove, ki zagotavljajo hitro vrtanje ter zelo čiste in natančne odprtine tudi v tršem lesu. Navojna samovlečna konica sama vleče sveder skozi material, kar izboljša hitrost dela in zmanjša potreben pritisk uporabnika.
Sveder je opremljen s proti-zdrsnim 3-flat nastavkom, ki preprečuje vrtenje v glavi vrtalnika ter zagotavlja maksimalen prenos moči tudi pri zahtevnem vrtanju večjih premerov. Primeren je za uporabo z akumulatorskimi in električnimi vrtalniki večje moči.
EXTREME izvedba omogoča profesionalno uporabo pri elektroinštalacijah, prezračevanju, tesarskih delih ter gradbenih prebojih. Zaradi velikega premera Ø68 mm je posebej primeren za cevne in kabelske prehode v lesenih konstrukcijah.
Primerna uporaba za:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DEWALT DT4586-QZ |
| Tip | Samovlečni Forstner sveder |
| Premer | 68 mm |
| Skupna dolžina | 180 mm |
| Tip konice | Navojna samovlečna |
| Število rezalnih robov | 3 |
| Nastavek | 3-flat proti zdrsu |
| Material uporabe | Les, MDF, OSB |
| Teža | cca. 0,368 kg |
| Pakiranje | 1 kos |