
👉 PROLINE brusna plošča za kamen / granit / marmor
PROLINE 89438 je profesionalna brusna plošča premera 180 mm za brušenje kamna, granita in marmorja. Namenjena je uporabi z kotnimi brusilkami za zahtevna gradbena in kamnoseška dela.
PROLINE 89438 je robustna brusna plošča, zasnovana za obdelavo trdih mineralnih materialov, kot so:
Plošča omogoča:
Zaradi standardne odprtine 22,2 mm je kompatibilna z večino:
Debelina 6 mm zagotavlja:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | PROLINE |
| Koda | 89438 |
| Tip | Brusna plošča |
| Premer | 180 mm |
| Debelina | 6 mm |
| Luknja | 22,2 mm |
| Namen | Kamen / granit / marmor |