Akumulatorsko vrtalno kladivo s sistemom SDS plus Bosch Expert EXBH18V-32F, 0611922102
Šifra:
BO 0611922102
-22%
V kovčku, z akumulatorjema in polnilnikom
Napetost akumulatorja: 18 V
Moč posameznega udarca: 4,5 J
Način delovanja: 2 - udarno vrtanje in vrtanje
Teža brez akumulatorske baterije: 4,2 kg
Stara cena z DDV:
Popust:
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Zaloga
Ni na zalogi
Dobavni rok
60 dni
Pinterest
DODAJ V KOŠARICO
Opisi izdelka:
- Povečuje učinkovitost dela z do 60 % večjo hitrostjo vrtanja pri srednjih premerih (⌀ 10–20 mm, v primerjavi z modelom Professional GBH 18V-28). Vse to po zaslugi tehnologije BITURBO BRUSHLESS z visokozmogljivim motorjem in pogonskim sistemom, ki sta zasnovana za izkoriščanje izjemne moči naših akumulatorskih baterij EXPERT. Ta zelo učinkovit pogonski sklop povečuje produktivnost in omogoča opravljanje bistveno več zahtevnih opravil sidranja z enim polnjenjem akumulatorske baterije.
Vrtanje v beton:
- Ø maks. 32 mm
- Priporočen premer 10–20 mm
Vrtanje v les:
- Ø maks. 40 mm
Vrtanje z vrtalnimi kronami
- Ø maks. 82 mm
Dletenje:
- Da
Tehnični podatki:
- Dimenzije orodja (širina): 118 mm
- Dimenzije orodja (dolžina): 405 mm
- Dimenzije orodja (višina): 262 mm
- Napetost akum. baterije: 18,0 V
- Teža vklj. z akumulatorsko baterijo: 5,20 kg
- Število udarcev pri nazivnem št. vrtljajev: 4.300 min-1
- Nazivno število vrtljajev: 0 – 790 min-1
- Držalo orodja: SDS plus
- Premer vrtanja v beton z udarnimi svedri: 6 – 32 mm
- Optimalno področje uporabe v betonu z udarnimi svedri: 10 – 20 mm
- Maks. premer vrtanja v kovino: 13 mm
- Največji premer vrtanja v les: 40 mm
- BITURBO: Da
- Nazivna energija udarcev: 4.5 J
Obseg dobave:
- 1x Akumulatorsko vrtalno kladivo s sistemom SDS plus Bosch Expert EXBH18V-32F,
- 2x Akumulator EXBA18V-80: 1 600 A03 6ZB
- 1x Polnilnik EXAL18V-160: 1 600 A03 D3A
- 1x Krpa: 1 619 200 413
- 1x Omejevalnik globine: 1 613 001 003
- 1x Pomožni ročaj: 1 607 000 G25
- 1x Tuba z mastjo: kataloška številka 1 615 430 010
- 1x Vložek XL-BOXX: 1 600 A03 28E
- 1x Kovček XL-BOXX: 1 600 A02 59V