
DeWalt DCF620N je profesionalni 18V XR akumulatorski vijačnik za suhomontažo z brezkrtačnim motorjem in visoko hitrostjo do 4400 obr/min. Namenjen je hitremu in natančnemu vijačenju mavčnih plošč.
DeWalt DCF620N je specializiran vijačnik za suhomontažo, zasnovan za hitro in serijsko vijačenje mavčnih plošč na kovinske ali lesene konstrukcije.
Brezkrtačni motor omogoča:
Visoka hitrost do 4400 obr/min omogoča:
Sistem nastavitve globine:
Možnost uporabe z nastavkom DCF6201 (magazin):
Ergonomska oblika:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | DeWalt |
| Model | DCF620N |
| Napetost | 18 V XR |
| Motor | Brezkrtačni |
| Št. vrtljajev | 0–4400/min |
| Navor | cca 5–30 Nm |
| Vpenjalo | 1/4" hex (6,35 mm) |
| Max vijaki | do 4,2 mm |
| Teža | cca 1,48 kg |
❗ brez baterije, polnilca in kovčka