
DeWALT DCB1104P2 je profesionalni XR starter komplet, ki vsebuje dva zmogljiva 18V XR Li-Ion akumulatorja kapacitete 5,0 Ah ter hitri polnilnik DCB1104. Komplet je namenjen uporabnikom DeWALT XR sistema, ki potrebujejo dolgo avtonomijo, hitro polnjenje in zanesljivo napajanje za profesionalno uporabo na gradbiščih, v delavnicah ali pri montaži. Akumulatorji uporabljajo XR Li-Ion tehnologijo brez spominskega efekta in z minimalnim samopraznjenjem.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DeWALT DCB1104P2 |
| Serija | XR |
| Napetost | 18 V |
| Kapaciteta baterij | 5,0 Ah |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Število baterij | 2 |
| Model polnilnika | DCB1104 |
| Polnilni tok | 4,0 A |
| Združljivost | DeWALT XR 12V / 18V |
| Združljivost POWERSTACK | DA |
| LED indikator | DA |
| Čas polnjenja 5,0 Ah | približno 70–75 min |
| Teža baterije | približno 0,62 kg |