Akumulatorski fen na vroč zrak Makita DHG180ZK v kovčku
Šifra:
MA DHG180ZK
-20%
Brez akumulatorja in polnilnika
Napetost akumulatorja: 18 V-LXT
Kapaciteta akumulatorja: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
Največji pretok zraka: 200 l/min
Temperatura: 550°C - fiksna
Mere (DxŠxV): 168x79x251 mm
Teža: 1,3 kg
Stara cena z DDV:
Popust:
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Zaloga
Na zalogi
Dobavni rok
1 - 5 dni
Pinterest
DODAJ V KOŠARICO
Opis naprave:
-Ravno ohišje omogoča pokončno postavitev fena na delovno površino
-Združljivost s šobami električnega orodja
-Enostavna menjava šobe z vrtenjem plastičnega obroča in brez dotikanja vročih kovinskih delov
-Vgrajena LED delovna lučka s funkcijo zakasnitve
-Ergonomsko oblikovan ročaj z enostavnim stikalom za vklop/izklop
Tehnični podatki:
-Tip akumulatorja: Li-ion
-Pretok zraka: 200 l/min
-Temperatura: 550 °C
-Mere (DxŠxV): 168x79x251 mm