Akumulatorska vbodna žaga Makita DJV180ZX
Šifra:
MA DJV180ZX
-20%
Brez kovčka, akumulatorja in polnilnika
Napetost akumulatorja: 18 V LXT
Višina hoda: 26 mm
Kapaciteta rezanja (les): 135 mm
Nihajni hod: 4 stopnje
Teža: 3 kg
Stara cena z DDV:
Popust:
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Zaloga
Na zalogi
Dobavni rok
1 - 5 dni
Pinterest
DODAJ V KOŠARICO
Opis naprave:
-Soft no load start - počasno delovanje ob vklopu
-Menjava rezila brez uporabe orodja
-Vgrajena LED delovna lučka
-Ergonomsko oblikovan gumiran ročaj omogoča dober oprijem
-Veliko regulacijsko stikalo
-Regulacija vrtljajev/hitrosti
-Elektronsko stikalo
-Brezkrtačni DC motor ne potrebuje vzdrževanja
-Akumulatorska vbodna žaga z zgornjim ročajem
-Priključek za odsesovanje / vrečko za prah
Tehnični podatki:
-Napetost akumulatorja: 18 V
-Kapaciteta akumulatorja: 1,3/1,5/2,0/3,0/4,0/5,0/6,0 Ah
-Višina hoda: 26 mm
-Št. hodov-prosti tek: 0-2.600 min-1
-Kapaciteta rezanja (kovina): 10 mm
-Kapaciteta rezanja (aluminij): 20 mm
-Nihajni hod: 4 stopnje
-Brezkrtačni motor: DA
-LED delovna lučka: DA
-Mere (DxŠxV): 298x77x189 mm
-Teža: 2,6 kg
-Priključek za odsesovanje/vrečko za prah: DA
Obseg dobave (priloženo):
-Zaščita proti cepljenju lesa (415524-7)
-Šoba za odsesovanje prahu (417853-4)
-Inbus ključ (783202-0)
-Pokrivna plošča (417852-6)
-Set rezil
Sorodni izdelki
    -25%
    Inbus ključ Makita, 4mm, 783202-0
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    Zaloga
    Na zalogi
    -25%
    Akcijska cena z DDV:
    Ni na zalogi
    -25%
    -25%
    Ni na zalogi
    -25%
    Zaponka za MAKPAC kovčke, za 821550-0, 821551-8, 821552-6, 821549-5, 453974-8
    -25%
    Makpac 2 kovček za prenašanje, Dimenzije: 395x295x157mm, 821550-0
    -25%
    Plastičen kovček za prenašanje Makita, za BJV140, BJV180, DJV140, DJV180, 141486-0
    -38%