
Akumulatorska sabljasta žaga Bosch GSA 18 V-LI C (06016A5001) je kompaktna profesionalna žaga za rezanje lesa, kovine in cevi. Odlikuje jo nizka stopnja vibracij, visoka zmogljivost in možnost enoročnega dela.
Bosch GSA 18 V-LI C je profesionalna sabljasta žaga, zasnovana za vsestransko uporabo na terenu, gradbiščih ali v delavnici.
Zaradi kompaktne konstrukcije omogoča:
Zmogljiv motor omogoča:
Sistem Bosch SDS omogoča:
Zaradi nizkih vibracij je delo:
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Bosch Professional |
| Koda | 06016A5001 |
| Tip | Akumulatorska sabljasta žaga |
| Napetost | 18 V |
| Dolžina hoda | 21 mm |
| Št. hodov | do 3.050/min |
| Globina reza – les | 200 mm |
| Globina reza – kovina | 100 mm |
| Teža | cca 2,5 kg |
(opomba: brez baterije in polnilca)