Akumulatorska multifunkcijska glava Makita DUX18ZX1 za nastavkom EM408MP
Šifra:
MA DUX18ZX1
-20%
Brez akumulatorja in polnilnika
Napetost akumulatorja: 18 V LXT
Rezalna oprema: Glava z laksom
Tip ročaja: D
Teža: 3,1 kg
Stara cena z DDV:
Popust:
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Zaloga
Na zalogi
Dobavni rok
1 - 5 dni
Pinterest
DODAJ V KOŠARICO
Opis naprave:
-Možnost uporabe z različnimi nastavki
-Sistem razdeljene gredi omogoča enostavno menjavo in shranjevanje nastavkov
-Ergonomsko oblikovan gumiran ročaj omogoča dober oprijem
-Enostavno dostopna stikala za upravljanje in prikazovalniki za nadzor nad nastavitvami
-Brezkrtačni DC motor
Tehnični podatki:
-Kapaciteta akumulatorja: 1,5/2,0/3,0/4,0/5,0/6,0 Ah
-Tip akumulatorja: Li-ion
-Št. vrtljajev-prosti tek 1.st.: 6.800 min-1
-Št. vrtljajev-prosti tek 2.st.: 9.700 min-1
-Mere (DxŠxV): 983x318x175 mm
-Teža po EPTA : 3,1 kg
Obseg dobave (priloženo):
-EM408MP
Sorodni izdelki
    -25%