| 012949 | 180 mm/4 kos | Ni na zalogi | 102,31 € 76,73 € Najnižja cena v 30 dneh 102,31 € | DODAJ V KOŠARICO |
Unior 621061 je profesionalna garnitura 4 seger klešč v SOS vložku, namenjena montaži in demontaži varovalnih (seger) obročkov. Set vključuje notranje in zunanje klešče, ravne in ukrivljene izvedbe, kar omogoča maksimalno fleksibilnost pri delu.
Gre za originalni Unior komplet 964/8ASOS, zasnovan za profesionalno uporabo v delavnicah. SOS vložek omogoča popolno organizacijo orodja in je kompatibilen z vozički serije Eurostyle, Eurovision, Euromotion, Europlus in Hercules.
Garnitura Unior 621061 vsebuje štiri visokokakovostne seger klešče, ki pokrivajo vse osnovne potrebe pri delu z varovalnimi obročki.
V kompletu so zunanje in notranje klešče, tako ravne kot ukrivljene, kar omogoča delo v različnih položajih in dostop tudi do težje dostopnih mest.
Klešče so izdelane iz specialnega orodnega jekla, kovane in toplotno obdelane, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in visoko odpornost pri profesionalni uporabi.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Proizvajalec | Unior |
| Šifra izdelka | 621061 |
| Artikel | 964/8ASOS |
| Tip izdelka | Garnitura seger klešč v SOS vložku |
| Število kosov | 4 |
| Dimenzija klešč | 180 mm |
| Delovno območje | 19 – 60 mm |
| Dimenzija vložka | 188 × 364 × 30 mm |
| Kompatibilnost | Eurostyle, Eurovision, Euromotion, Europlus, Hercules |
| Material | Specialno orodno jeklo |
| Masa | cca. 985 g |
| EAN | 3838909210612 |
| Garancija | Doživljenjska garancija proizvajalca |